Reference


Děkuji Ing. Lukášovi Kohoutovi za rychlé vyřízení pojistky na byt. Stěhuji se do nájmu a ve smlouvě jsem měl povinnost zajistit si pojištění odpovědnosti. Nevěděl jsem, jak na to. Lukáš Kohout se mě zeptal na základní údaje a do 2 hodin mi poslal porovnání 4 pojišťoven. Doporučil mi tu nejlevnější a navrhnul roční období, kde je další sleva. Nemusel jsem nic řešit a ve stejný den jsem měl vše zajištěné. Děkuji Lukáši! Doporučuji! Pokud potřebujete pomoci s financemi, pojištěním, investicemi nebo prodejem nemovitosti, kontaktujte finančního a realitního konzultanta Ing. Lukáše Kohouta. 

Ing. Kristián Šanca

Díky Lukáši, že jsi mi na povinném ručení dokázal ušetřit nemalé peníze. Mohu pouze doporučit.

Helena Budková


I když jsem byl v minulosti k finančním poradcům skeptický, Lukáš mi několikrát dokázal potvrdit, že jsem se mýlil. Děkuji i za mého psa a rozhodně doporučuji. 

Pavel Rambousek


Na základě kvalitní a komplexní práce v poradenství mi firma DATABOX s.r.o., provozovatel stránek Živé firmy, udělila certifikát Spolehlivá firma 2024.

Certifikát je udělován každoročně firmám, které splňují požadavky vysoké kvality. Jsem rád, že se k těmto společnostem mohu přidat. Věřím, že tato certifikace bude mou vizitkou po dlouhá léta.