Ostatní potřeby


Pořízení a pojištění vozu
Pořízení a pojištění vozu

Slyšeli jste o tom, že pojišťovny opět chtějí zdražit povinné ručení? Na zvýšení ceny pojištění nemusíte přistoupit. Rád pro vás zajistím smlouvu o dosavadní ceně při zachování vašich potřeb.

Máte špatnou zkušenost s pojišťovnou? Stala se Vám nehoda a pojišťovna odmítla vyplatit či nevyplatila celou částku, kterou jste měli uvedenou ve smlouvě?


Spoření pro děti
Spoření pro děti

Je stavební spoření vhodným spořením pro děti?

Jak zařídit stálou kontrolu nad financemi, které dětem spoříte?

Kolik je potřeba měsíčně spořit, aby Vaše děti měly na prahu dospělosti min. 250 000 Kč?

Jak nejlépe zhodnocovat peníze určené dětem pro snadnější start do života? 


Pojištění zvířecích miláčků
Pojištění zvířecích miláčků

Žádný pes či žádná kočka, neví čeho se dočká. Vymetají každý kout, po úrazu se nebudou moct ani hnout. Následuje veterina, toho kdo nemá pojištění čeká těžká dřina. Každý zodpovědný páníček, chce ochránit zvířecí kožíšek. Každý Rex či Micina ví, že nejlepší pojištění sjedná přes Lukyna. Buďte znalý jako Váš pes či kočka, ať v noci můžete bezstarostně zamhouřit svá očka. Ať Vás zítra nečeká žádný stres, pojistěte si svého mazlíčka ještě dnes.

Pojistit kočku či psa (od i do určitého věku, kohoutkové výšky nebo tělesné hmotnosti) dnes umí každá lepší pojišťovna. Co však dělat, když:

a) pojišťovna vám odmítla pojistit vašeho mazlíčka, protože ještě nebo už nesplňuje jejich pojistné podmínky?

b) máte jiné zvíře než je pes či kočka? Z praxe vím, že pojistit hospodářská zvířata, koně, spárkatou zvěř (jeleny, daňky či muflony), ryby, bažanty, králíky, hlodavce, lamy, pštrosy, papoušky, bizony, buvoly, antilopy, velbloudy, plazy (ještěry, agamy, gekony, hady, krokodýly, želvy,...) či volně žijící druhy šelem, žijící v lidské péči, bývá oříšek.

c) máte neradi pojišťovny či k nim z nějakého důvodu máte nedůvěru? Přesto však nechcete platit veterinární zákroky a následnou léčbu vašich mazlíčků jen vlastními zdroji?

Finanční trh naštěstí netvoří jenom pojišťovny. Díky tomu mají naši klienti ve svých rukou i jiné nástroje, jak ušetřit své peníze za veterinární péči i následnou léčbu svých mazlíčků. Chcete se o možnostech dozvědět i Vy?Cestovní pojištění
Cestovní pojištění

Každoročně nejen jednotlivci, ale často i celé rodiny či skupiny přátel tráví své volné dny v zahraničních destinacích. Vyrážíte i vy letos na zahraniční dovolenou?

Jaké se dnes na trhu vyskytuje nejideálnější cestovní pojištění?

Je možné při cestovním pojištění využít finanční zvýhodnění?

Který z cestovních balíčků pojištění je nejideálnější právě pro vás či pro vaši rodinu?

Vyrážíte na cesty se svým čtyřnohým mazlíčkem a rádi byste věděli, které pojištění je vhodné i pro něj?


Chcete znát odpovědi na výše položené otázky? To nejjednodušší, co pro to teď můžete udělat je rezervovat si termín schůzky (klikem na tlačítko Rezervace termínu schůzky). Rád se s vámi uvidím. Avšak neváhejte, počet klientských schůzek je omezený.